HİKAYE

Vandmelon Hakkında

İlk olarak; sıradışı bir giyim markası yaratmak istedik. Sonra; benzersiz tasarım fikirleri ile  yola çıktık...

Vandmelon İsmi Nereden Geliyor ?

Önce anlamından bahsedelim. Vandmelon; Danca bir kelimedir. Türkçede “ karpuz “ anlamına gelir.

Markanın ve ürünlerimizin tazeliği ve ferahlığı simgelemesini istedik.

Aynı zamanda; insanın değerini en iyi bilen ülkelerden biri olan Danimarka'nın eşsiz yaşam tarzını yansıtmaya çalıştık. Evet bunun için çok uzaklara gittik. Ama bazen uzaklaşmak ve sıradan olanı terk etmek gerekir.

İşte tüm bunlar bir araya geldi ve vandmelon ismi ortaya çıktı...

Yolculuk Nasıl Devam Etti ?

Yolculuğa tasarım hazırlayarak devam ettik. Mesajı olan, renkli ve minimal tasarımlar yaratmaya çalıştık.

Ürün grubu olarak da; istisinasız herkesin tercihi olabilecek tshirt seçimini yaptık. Beyaz renk tshirt ile başlamak istedik. Çünkü; ilk aşamada tasarımlarımızı en iyi beyaz renk üzerinde sergileyebilirdik.

Ardından işe koyulduk... Tasarımlarımızı insan sağlığına zararı olmayan ekolojik boyaların kullanıldığı dijital baskı tekniği ile, özel olarak seçtiğimiz %100 pamuk kumaşlarla ve kalıplarla dikilen tshirtlerle buluşturduk.

Artık vandmelon tshirt'leri hazırlanmıştı. Şimdi sıra; ürünlerimizi müşterilerimize güvenli ve sağlam bir şekilde ulaştırma aşamasına gelmişti. Bunun için de; vandmelon tarzını yansıtan, kargo esnasında zarar görmeyecek, çok sağlam kutular tasarladık. Öyle sağlamlar ki; çöpe göndermeye kıyamayacağınızı düşünüyoruz...

Son olarak; bir slogana ihtiyacımız vardı. Tasarımlarımız gibi taze ve eşsiz olmalıydı...

Dedik ve “ Fresh & Unique sloganı ile vandmelon projesini hayata geçirdik.

Vandmelon'da nasıl çalışıyoruz ?

Önce empati yapıyoruz. Kendimizi sizin yerinize koyuyoruz. Sonra uzunca bir süre tüm detayları tek tek düşünüyoruz. Tabi bu arada sizin de fikirlerinizi alıyoruz. Böylece hizmet ve ürün kalite standartlarımızı koruyabiliyor ve geliştirebiliyoruz.

Mükemmeli yakalamaya çalışıyoruz. Bunun için de sürekli olarak gelişmeyi ve fark yaratmayı vandmelon ailesi olarak kendimize ilke edinmiş bulunuyoruz.

Şuan vandmelon markasının tek ürün grubu tshirt'tür. Ve şimdilik tshirtlerimizin satışını internet sitemiz üzerinden sadece yurt içine yapmaktayız.

Kısa bir süre içerisinde; ürünlerimizi yurt dışında farklı bölgelerdeki müşterilerimizle buluşturmayı ve yurt içinde vandmelon tarzını yansıtan farklı satış noktalarında sunmayı hedefliyoruz. Ve yakın zamanda tshirt dışında yeni ürün gruplarını da markamızın bünyesinde görebileceksiniz.

Vandmelon hikayesi devam edecek...