GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Güvenli Alışveriş ve Gizlilik Politikası


vandmelon.com, üyelik için gerekli olan, talep ettiği kişisel bilgilerin gizliliğini korumayı, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını ve bu bilgilerin Kullanıcı Sözleşmesi kapsamı dışında kullanılmayacağını kesin olarak taahhüt ve garanti eder.


Üyelik bilgileriniz sadece sizin tarafınızdan görüntülenebilir ve değiştirilebilir. Siz izin vermediğiniz sürece; başkalarının bu bilgilere ulaşması ve değişiklik yapması mümkün değildir. Bu doğrultuda tüm üyelik işlemleri SSL Secure Güvenlik Sistemi kontrolünde gerçekleşmektedir. SSL Secure Güvenlik Sistemi kırılması olanaksız uluslararası bir şifreleme standardıdır.


vandmelon.com sunduğu hizmet kalitesini sürekli olarak arttırabilmek için; üyelerinin site içerisindeki kullanım ve tercihlerini analiz etmekte ve kayıt altına almaktadır. Burada toplanan kayıtlar kesinlikle kişisel bilgileri içermez. Ve vandmelon.com etkinlikleri dışında asla kullanılmaz. Bu analizler sonucu vandmelon.com; kampanya ve yenilikler hakkında üyelerimizin izinleri olduğu sürece bilgilendirme mailleri gönderebilir.


vandmelon.com için alışveriş sırasında güvenlik birinci planda gelmektedir. Bu doğrultuda üyelerimizin kredi kartı bilgileri sitemiz tarafından kayıt altına alınmamakta ve saklanmamaktadır.


Kredi kartı ile alışveriş yaparken; kart bilgileriniz sistemimizde kaydedilmeden SSL güvencesiyle şifrelenir ve bu sistem üzerinden sorgu amaçlı ilgili bankaya aktarılır. Dolayısıyla kayıt altına alınmayan kredi kartı bilgilerinize ulaşılması mümkün değildir.


vandmelon.com'dan alışveriş yapan üyelerimizin ödeme, fatura ve teslimat bilgilerinin doğruluğu denetlenmektedir. Gerektiği durumlarda ilk defa alışveriş yapan üyelerimizin ödeme, adres ve telefon gibi bilgilerinin doğrulanması ilgili bankalar üzerinden iletişime geçilerek yapılabilir.


vandmelon.com yukarıda belirtilen güvenli alışveriş ve gizlilik maddelerinde; dilediği zaman kendi sitesinde yayınlamak kaydıyla tek taraflı olarak değişiklik ve düzenleme yapabilir.


Güvenli alışveriş ve gizlilik hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bilgi : info@vandmelon.com